«Львів» поступився «Маріуполю» в останньому літньому матчі УПЛ

Гол Владислава Вакули допоміг «Маріуполю» здобути перемогу

11:02, 1 вересня 2019

Футбольний клуб «Львів» мінімально поступився «Маріуполю» у матчі 6-го туру УПЛ на стадіоні «Україна».

Тренер команди Богдан Блавацький практично не став змінювати склад, який на початку цього тижня виграв у гостях у «Дніпра-1». У стартовій 11-ці був відсутній лише Мартан, якому тренерський штаб вирішив дати відпочинок через незначну травму. Його місце в опорній зоні зайняв Сабіно.

На відміну від гри у Дніпрі, «Львів» вже не мав такої солідної ігрової переваги. А у першому таймі команди не створили гострих моментів.

«Маріуполь» краще грав на підборах у центрі поля та контролював м’яч, але майже не мав можливостей для завершення атак. «Львів'яни» намагалися переходити на половину поля суперників за допомогою середніх передач та діагоналей.

Фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

Активність «Маріуполь» проявив перед свистком арбітра на перерву. Сарнавський зреагував на небезпечний низовий удар Вакули, а одразу після цього потужний «постріл» Танковського пройшов поруч із правою стійкою воріт «Львова».

Переламною стала 62-а хвилина матчу, коли забив «Маріуполь». Чурко відібрав м'яч перед штрафним львів'ян та віддав пас на Вакулу, і той, на замаху, прибравши захисника, відправив його у ближній кут – 0:1.

Пропущений м’яч активізував «Львів», команда стала значно агресивніше грати у третій зоні. На 72 хвилині, після удару Шини, Худжамов відбив м'яч на кутовий. Ще за дві хвилини бразилець у падінні відправив м’яч в бік від правої стійки. Апофеозом атак господарів став ефектний удар Ренана бічними ножицями після м’якої подачі Алваро – Худжамов врятував «Маріуполь» від пропущеного голу.

Упродовж семи компенсованих арбітром хвилин і аж до фінального свистка підопічні Богдана Блавацького робили усе можливе, аби уникнути прикрої поразки. Однак команда Олександра Бабича все-таки встояла.