«Львів» та «Рух» зазнали поразки в матчах УПЛ

09:55, 28 вересня 2020

Львівські клуби продовжують невдалі виступи в УПЛ. В четвертому турі «Львів» та «Рух» знову поступилися своїм суперникам.

Першим цього разу програли гравці «Львова». Вони в неділю, 27 вересня, вдома приймали «Зорю». А на 37-й хвилині пропустили вже п’ятий гол у зустрічі.

Розгром луганська команда розпочала мало не зі старту, коли на 3-й хвилині забив Юрченко дальнім ударом. А згодом Громов на 5-й хвилині вдало зіграв на добиванні.

Він же й оформив дубль, коли після подачі з кутового головою відправив м’яч у ворота.

Дубль в цьому матчі й на рахунку Гладкого. Нападник забив два голи з різницею у чотири хвилини.

Все, на що спромоглися гравці «Львова» у першому таймі – момент з влучанням у штангу у виконанні Шини. При цьому сталося це вже у компенсований арбітром час.

У другому таймі гра вирівнялася. Але забити хоча б один гол господарям поле не вдалося. У підсумку чергова поразка.

«Львів» – єдина команда в УПЛ, яка поки не набрала очок.

Львів – Зоря 0:5

Не надто краща ситуація і в «Руху». Після доволі таки непоганої гри вдома проти «Шахтаря», де команди зіграли внічию, на них очікував виїзд до Чернігова на матч проти «Десни». Там все закінчилося поразкою.

Спочатку «рухівці» пропустили з пенальті за гру рукою Ґліга. Правда на 30-й хвилині зуміли зрівняти рахунок, коли захисники не зуміли завадити Климчуку пробити головою.

Але ще до перерви «Десна» знову вийшла вперед. Помилка у захисті призвела до того, що Дегтярьов вийшов на ворота Бандури та відправив м’яч повз голкіпера.

У другому таймі на полі точилася рівна боротьба. А єдиний гол було забито знову через помилку гравців львівського клубу. Цього разу Будківскього «залишили в грі» під час подачі в штрафний майданчик, і форвард з близької відстані відправив м’яч у ворота.

Десна – Рух 3:1

Львівські команди в рамках УПЛ не перемагають з 23 лютого 2020 року. Тоді «Львів» на виїзді обіграв «Олімпік». Після цього команда не виграє 16 матчів. Шість останніх закінчилися поразками.

«Рух» поки виступає дебютний сезон в УПЛ. І в команди в активі одна нічия та три поразки.

При цьому що у 2020 році жодна львівська команда так і не спромоглася виграти вдома матч УПЛ. Востаннє львівські вболівальники були свідками такого ще 14 грудня 2019 року, коли «Львів» обіграв «Колос».

Очікувати на закінчення невдалої серії львівських команд можна в п’ятому турі. Саме тоді і відбудеться львівське дербі, господарем якого буде «Рух». Гра запланована на суботу, 3 жовтня. Початок о 17:00 на «Арені Львів». Хоча команди можуть продовжити серію без перемог, якщо зіграють внічию.