«Львів» вдома програв «Зорі» та вилетів з Кубка України

17:21, 7 квітня 2019

Футбольному клубу «Львів» у чвертьфіналі випало грати проти луганської «Зорі». Матч відбувся у Львові на стадіоні «Україна».

Обидві команди в середу провели матчі чемпіонату – «Львів» на власному полі поступився «Маріуполю» 2:3. З таким же рахунком «Зоря» теж на власному полі поступилася «Динамо». При цьому луганці були попереду 2:3.

Щодо кубкового матчу, то «Зоря» у першому таймі створила більше моментів, аніж господарі. Найбільша небезпека йшла від Лєднєва. Але пробити голкіпера «містян» Сарнавського він так і не зумів.

Вийшла «Зоря» вперед одразу по перерві. Будківський заробив штрафний поблизу карного майданчика «Львова», поруч з м’ячем був Сілас, якій міг пробити на силу. Але доволі неочікувано вдарив Лєднєв. М’яч перелетів стінку з гравців та влетів у верхній кут воріт Сарнавського.

Фото Євгена Крався для ZAXID.NET

Після пропущеного голу «Львів» був змушений більше йти вперед, і в «Зорі» почали з’являтися вільні зони. Тож команда почала частіше пробивати по воротах львів’ян. В одному з епізодів лише незначний рикошет не допустив другого голу у ворота «Львова» – м’яч після цього влучив у штангу.

«Львів» свої моменти створив вже у середині другого тайму. Тоді небезпечно пробивали Бруно та Шина. Але у першому випадку нападник влучив у захисників, а другий епізод гравець «Львова» не реалізував.

Той же Шина міг зрівняти рахунок після прострілу Пернамбуко, але на дальній штанзі не зумів переправити м’яч у ворота.

«Львів» так і не зумів організувати фінальний штурм, щоб зрівняти рахунок. Натомість «Зоря» втримала комфортну перевагу та перемогла. Саме луганці зіграють у півфіналі Кубка України.

Львів – Зоря 0:1
Гол: Лєднєв, 48