«Львів» вдома зазнав розгромної поразки від «Динамо»

14:20, 4 серпня 2019

Футбольний клуб «Львів» у рамках 2-го туру УПЛ приймав київське «Динамо». Для гостей це був другий матч поспіль у Львові – серед тижня вони обіграли «Карпати». Цього разу «динамівці» знову святкували перемогу.

У першому таймі команди обмінялися гострими випадами ближче до середини 45-хвилинки. Хоча до цього «Динамо» змарнувало декілька нагод. Особливо небезпечно було, коли Бєсєдін головою замикав простріл з флангу від Де Пена. Але відмінну реакцію продемонстрував Сарнавський. А згодом Ренан пробивав з гострого кута. І вже свою майстерність був змушений показувати Бущан.

Той же Бєсєдін влучив у перекладину під час однієї з атак. А потім «Динамо» забило. Так ще й обидва взяття воріт були вже у доданий арбітром час до першого тайму. Спочатку Сидорчук закинув м’яч у штрафний майданчик, і Буяльський головою відправив її під перекладину воріт. А згодом він реалізував пенальті за фол на Шепелєві.

Фотографії Євгена Кравса спеціально для ZAXID.NET

Голи «в роздягальню» надломили гравців «Львова». У другому таймі вони мали лише дві нагоди. Але Бруно пробив вище, а з ударом Шини Бущан впорався.

Натомість Де Пена зробив рахунок розгромним. І знову виступив асистентом Сидорчук. «0:3» було на табло, коли йшла лише 54-а хвилина зустрічі. Тож після цього «динамівці» просто марнували одну нагоду за іншою.

У підсумку поразка «Львова». «Динамо» ж займає перше місце. Але це лише другий тур.

Львів – Динамо 0:3
Голи: Буяльський, 45+1, 45+3 (пен.), Де Пена, 52