Львів’яни радять проводити ротації у міській раді

14:00, 1 січня 2011

Мешканці Львова надали свої рекомендації для покращення надання послуг в Львівській міській раді. Найбільш поширеними були такі поради: підвищити поінформованість мешканців про діяльність мерії, спростити бюрократичні процедури, здійснювати ротацію кадрів і підвищувати мотивацію працівників, збільшити кількість прийомів у посадовців різних рангів, здійснювати постійну звітність про роботу Львівської міської ради перед мешканцями Львова. Про це йдеться у дослідженні Центру вивчення громадської думки Інституту міста, який провів опитування відвідувачів Львівської міської ради у центральному приміщенні Центру обслуговування мешканців та на прийомі мешканців у міського голови Львова.

«Мерія активно працює з питанням підвищення якості послуг, які надаються мешканцям. Вже працюють Центри обслуговування мешканців в будівлі Ратуші і в кожному районі міста, працює Дозвільний офіс, працює «Гаряча лінія» і Служба юридичних консультацій. Всі ці служби допомагають громадянам простіше і швидше вирішувати свої питання. Але ми не зупиняємось і продовжуємо працювати в напрямку покращення якості послуг і наступним логічним кроком є впровадження системи якості ISO:9001. Впровадження цієї системи допоможе ефективніше використовувати ресурси для надання послуг, зробити процес більш прозорим і зрозумілим, а головне закладе механізм для постійного покращення кожної процедури, спираючись на зворотній зв’язок від мешканців. Наше дослідження з якості послуг дасть нам основу для планування подальшого розвитку і одночасно закладе базу для порівняльного аналізу в майбутньому. До слова, Інститут міста систематично проводить соціологічні дослідження, адже думка мешканців є найкращим індикатором рівня якості послуг мерії», - наголосив виконуючий обов’язки голови правління Інституту міста Олександр Кобзарєв.

Довiдка ZAXID.NET
Період реалізації дослідження з 23 листопада до 19 грудня 2010 року (польовий період – 26 листопада - 17 грудня 2010 року). Дослідження проводилося методом анкетного опитування «face to face». Загальна кількість опитаних - 137 львів’ян різних вікових категорій. Застосовувалася стихійна вибірка.