Львів’яни вважають хабарництво "нормою життя"

17:39, 20 листопада 2007

Чимало львів’ян вважають корупцію "нормою життя", без якої суспільство просто не зможе функціонувати, відтак хабарництво як явище, взагалі потроху перестає викликати обурення громадськості. Це засвідчили вже перші дні проведення у Львові акції партії "Велика Україна" у межах якої вони проводять опитування думки мешканців міста на тему "Рейтинг корумпованості державних установ міста Львова. Ефективність антикорупційної діяльності влади", - повідомили ZAXID.NET в прес-службі Львівської крайової організації партії "Велика Україна".

Львівська крайова організація партії “Велика Україна” запропонувала мешканцям міста телефонувати в офіс за телефоном 294-88-18 і розповідати про випадки здирництва з боку чиновників, але навіть не розраховувала на таку велику кількість звернень. Як правило, львів’яни розповідали бурхливі випадки недбалості лікарів, які граничать зі злочинною бездіяльністю. Чимало дзвінків стосувалося нехлюйства працівників житлово-комунальної сфери, випадків здирництва у судах та правоохоронних органах. Найбільше телефонних звернень було отримано від мешканців Франківського району, які повідомляли про випадки хабарництва в райадміністрації та районному суді.

Організатори опитування зазначають, що майже всі люди, які телефонували до офісу ЛКО партії “Велика Україна”, дякуючи за проведення акції, яка має виявити “чемпіонів Львова з корупції”, не хотіли називати своїх імен, чи, принаймні будинків, мешканці яких потерпають від нахабства чиновників. Лише одна жінка, мешканка будинку за адресою вул. Чупринки, 38 назвалася і залишила номер телефону, коли розповідала про те, що в районній адміністрації протизаконно ігнорують звернення мешканців будинку і розбудовують в підвальному приміщенні сауну.

Довiдка ZAXID.NET

16-21 листопада політична партія “Велика Україна” проводить у Львові акцію опитування громадської думки мешканців міста на тему: “Рейтинг корумпованості державних установ міста Львова. Ефективність антикорупційної діяльності влади”. У десяти найлюдяніших місцях Львова інтерв’юери пропонують мешканцям княжого міста виставляти оцінки рівневі корумпованості держустанов. Загалом буде опитано більше шести тисяч львів’ян (це один відсоток від загальної кількості виборців обласного центру.