Львів’яни вважають, що влада найкраще освітлила місто, а підприємці - що дала воду

13:45, 8 квітня 2008

Мешканці Львова вважають, що місцева влада найкраще вирішує проблему з освітленням вулиць. Такої думки дотримуються 25,3% опитаних жителів міста. У той же час місцеві бізнесмени переконані, що міській владі найкраще вдається вирішити питання з водопостачанням міста (21%), будівництвом дитячих майданчиків та впорядкуванням торгівлі - по 20%. Такі дані соцопитування сьогодні, 8 квітня, оприлюднив директор Українського центру вивчення громадської думки "Соціоінформ" Олексій Антипович.

Мешканці Львова також заносять вирішення проблеми водопостачання міста до переваг нинішньої влади. Зокрема, 18% з них вважають, що ця проблема вирішується найкраще. Майже стільки ж людей переконані, що це - вивезення сміття, 17,3% впевнені, що найкраще львівська влада вирішує ситуацію з будівництвом дитячих майданчиків.

Натомість у тому, 16,8% мешканців Львова і 19% підприємців переконані, що у Львові добре не вирішуються жодні проблеми

Довiдка ZAXID.NET

Опитування бізнес-аудиторії Львова проводилось від 26 березня до 4 квітня. Було опитано 100 осіб. Опитування населення Львова проводилось з 10 по 20 березня. Було опитано 800 респондентів віком від 18 років. Похибка становить 3%. Метод дослідження - особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.