Львівська «Енергія» – володар Суперкубка України. Фото дня

8 вересня

Львівська футзальна команда «Енергія» у суботу, 8 вересня, перемогла дворазового та чинного чемпіона України херсонського «Продексіма» та стала володарем Суперкубку. Гра відбулась на майданчику львівського палацу спорту «Галичина» за вщент заповнених трибун. Матч пройшов у цікавій драматичній боротьбі, футболісти херсонського «Продексіму» агресивно розпочали гру та упродовж перших десяти хвилин забили аж два голи. Відзначились Євген Ланко на 4хв та Петро Шотурма – 7хв. Але підопічним Валерія Легчанова вдалося зрівняти рахунок – двічі відзначився Мар’ян Перех – на 10 та 14 хвилинах. Проте, чемпіон на перерву пішов у кращому настрої: на 17-й хвилині красивим голом відзначився Михайло Воланюк.

Віталій Ковальчук за шість хвилин до завершення основного часу зрівняв рахунок 3:3. Напруга нам полі сягнула апогею за дві хвилини до фінального свистка арбітра: львів’янам вдалося вперше в матчі вирватись вперед. Гол на рахунку Олега Легендзевича. Бразильський тренер «Продексіму» Карлос Барбоза пішов на вимушений ризик замінив воротаря на польового гравця. Але це не допомогло херсонцям вирвати перемогу у львів’ян.