Львівська «Енергія» феєрично пробилася у чвертьфінал Кубка України

17:51, 13 лютого 2017

Львівська «Енергія» за путівку у чвертьфінал Кубка України боролася з івано-франківським «Ураганом». У виїзному матчі «зелено-білі» поступилися із рахунком 1:2. Тож усе вирішував поєдинок у Львові.

Рахунок у зустрічі відкрили господарі. Після точної передачі Кузя капітан «Енергії» закинув м'яча за комірець Бірову. Далі Микола Грицина замкнув передачу з кутового ― 2:0. Головний тренер львів'ян Валерій Легчанов зазначив: «Добре, що фактор першого голу спрацював. І далі забили другий зі стандарту. Тому пішли на перерву із психологічною перевагою».

По перерві ця психологічна впевненість зросла ще більше. Найбільше «Ураганові» дісталося від тандему братів Грицин. На 24-ій хвилині молодший перехопив м'яча, провів стрімку атаку і забиває у дальній кут ― 3:0. Далі старший обікрав Петра Шотурму і оформив дубль. А уже через хвилину у воротах ще розписався Михайло Грицина – 5:0.

«Ми зробили те, що нам було потрібно, ― заробили гандикап. І потім вже суперники грали в агонії, а ми використали їхні помилки. Наша команда окрилилась. Тим більше, нам дуже потрібний був результат. Ми бачили, що сьогодні ― наша гра, і ми її нікуди не відпустимо», ― розповів Михайло Грицина.

Один гол за гостей таки відквитав Зварич. Та відповідь «Енергії» не забарилася. Хет-трик у свій актив записав Михайло Грицина ― 6:1. До відчаю суперника довів львівський голкіпер Андрій Пітуля. Він розповів: «Віддали мені передачу, я побачив, що ворота пусті. Думаю, вдарю, «пластир дам». І вдалося, забив! Дуже тішуся тим! Емоції не передати».

8:3 ― підсумок двох зустрічей. Підопічні Валерія Легчанова впевнено пройшли далі. А от для іванофранківців кубковий шлях у цьому сезоні завершився. Максим Павленко (який ще у минулому сезоні привів «Енергію» до чемпіонства, а зараз виступає за «Ураган») теж поділився враженнями від матчу: «Енергія» перевищила нас, я вважаю, характером. Їхнє налаштування на матч було захмарним. Нам цього бракувало. Плюс реалізація моментів у суперника була майже стовідсотковою».