Львівська «Енергія» обіграла «Титан-Зорю» 3:2

15:00, 22 вересня 2014

У третьому турі футзального чемпіонату України «Енергія» у важкому поєдинку здобула перемогу над «Титан-Зорею» з рахунком 3:2.

Уже за перші десять хвилин господарі забили два м’ячі. На першій хвилині гол до свого активу записав Роман Кордоба, а трішки згодом Віталій Багряк ударом п’ятою вдруге пробив Чичикала.

Але гості продемонстрували характер. Спершу Грицовець відквитав один гол, а вже по перерві Чорний зрівняв рахунок. Втім, майже відразу ж Михайло Грицина знову вивів «Енергію» вперед. До фінальної сирени «Титан» мав ще кілька моментів врятуватися, бив дабл-пенальті, але врятувати матч не зміг. 3:2 — звитяга галичан.

Головний тренер «Титана» зізнався: «Досвіду бракує. Ми відразу ж туди біжимо, забивати переможний гол, а потрібно потерпіти».

Наступний матч «Енергія» знову зіграє вдома. У суботу, 27-го вересня, львів’яни поміряються силами з «Кардиналом».