Львівська «Енергія» перемогла «Ураган»

13:29, 16 жовтня 2015

Львівська футзальна команда «Енергія» на виїзді перемогла івано-франківський «Ураган». Результат матчу «Енергія» здобула ще у першому таймі.

На початку гри івано-франківською командою пройшовся справжній ураган. Львів'янин Михайло Грицина за сім хвилин оформив дубль. Забивши свій восьмий і дев’ятий гол, Михайло очолив список бомбардирів чемпіонату.

А невдовзі після голів Грицини «енергетикам» допомогли самі суперники. Кіндратів зрізав круглого у власні ворота. У другому таймі гравець «Урагану» частково реабілітувався, забивши вже у ворота львів'ян. Однак більше, ніж на гол престижу, господарі майданчику не спромоглися. 1:3 – впевнена перемога «енергетиків».

Наступний матч у рамках Екстра-ліги «Енергія» проведе вдома 25 жовтня проти криворізької команди «Приват».