Львівська «Енергія» після поразки від «Продексіму» опустилась у турнірній таблиці

19:42, 7 листопада 2016

Львівська футзальна «Енергія» знову зазнала поразки в Екстралізі. Цього разу очки у львів’ян забрав «Продексім». Втім, для гостей тріумф був неабияк важливий – подарунок на День народження тренера і гравця херсонської команди.

Ігор Москвичов зосереджений та по-святковому спокійний. Зі самого ранку коуча вітають із 45-річчям. Та на першому місці для нього була гра.

«Після четвертого дзвінка я просто вимкнув телефон, бо це заважало сконцентруватись. Це, звісно, приємні дзвінки, але робота – перш за все!» – стверджує Москвичов.

Та Михайло Грицина вже з перших хвилин засмутив іменинника влучним ударом у їхні ворота. Незабаром з удару Кузя відповів і гравець херсонської команди, щоправда, у свої ворота.

«Якщо йде, то треба розвивати свій успіх. Де два, там треба третій, поки суперник знаходиться в так званому нокдауні, треба розвивати успіх», – пояснив головний тренер «енергетиків» Валерій Легчанов.

Попри перевагу Легчанов відчував неспокій. І напруга виправдалась, коли «Енергія» пропустила такий небажаний «гол у роздягальню» зі штрафного.

«Кожен гол – це позитивні емоції. Він зіграв свою роль, я думаю, бо в нас почалась більш певніша гра», – розважає автор голу Михайло Волянюк.

«Цей момент, що ми пропустили наприкінці першого тайму м’яч зі штрафного, я вважаю, що там фолу не було. Саме цей штрафний нас і надломив», – зізнався гравець «Енергії» Тарас Кузь.

Після перерви команди ніби помінялися не лише воротами, а й перевагою на полі. Чи то суддівський недогляд, чи львівська халатність, але Херсон голом ще одного іменинника Віталія Скорого зрівняв рахунок. А завдяки ефектному проходу Дмитра Кулакова навіть вийшов уперед.

«Весь перший тайм ми програвали підбір, і за рахунок цього підбору «Енергія» створювала моменти. А в другому таймі ми покращили підбір, зміцнили середню лінію. Тому ви бачили скільки було виходів: і два в один і три в один, просто через хороший підбір м’яча», – пояснив головний тренер херсонської команди.

Львів’яни відчайдушно йшли вперед. Допомогти команді у другому таймі нарешті вийшов травмований раніше капітан «енергетиків» Андрій Федюк.

«Він нам добавив тієї впевненості. Це провідний гравець в нашій команді. Він балансує у своїй четвірці всю гру», – пояснив Легчанов.

Та ворота Ципуна немов відштовхувальною силою діяли на м’яч. Натомість піднесені херсонці зав’язали гарний бантик на подарунку іменинникам. Віталій Скорий на святкових емоціях скористався львівським ва-банком у 5 польових і через весь паркет влучив у порожні ворота суперника – 4:2.

«Якщо чесно, це вперше у моїй кар’єрі футболіста і тренера, в День народження не було ще ні однієї перемоги, так що вона таки знакова. За це перш за все дякую своїм хлопцям. Все-таки, програючи 2:0, обіграти «Енергію» – дорогого коштує», – радіє іменинник Москвичов.

«Продексім» пішов святкувати ще й третє місце в турнірній таблиці, а львів’яни готуватись, немов до останньої, гри проти київського лідера Ексталіги.