Львівська «Енергія» прийняла франківський «Ураган»

14:32, 18 травня 2015

Місцева «Енергія» та франківський «Ураган» зіграли два стартові поєдинки «малого» фіналу футзальної «Екстра-Ліги». Перший домашній матч «енергетики» виграли 2:1. Тому у другому, також на рідному паркеті, прагнули розвинути успіх.

Ціна питання — бронзові медалі. Ставки дуже високі, тому команди розпочинають обережно. Моментів вкрай мало, але й по такій грі господарям вдається забити. Грицина старший вигризає м'яч, віддає на Грицину молодшого і Михайло відкриває рахунок.

Гол розбудив «Енергію». Львів'яни активізуються і до кінця тайму замикають гостей у їхній карній зоні. Один лише Кузь міг робити хет-трик, а після удару Багряка, м'яч поцілував стійку. 1:0. Перерва. Франківські фани не задля цього долали більше ста кілометрів.

Вболівальники так завели «ураганівців», що ті взяли і пропустили вже на 17-й секунді другого тайму. Герой моменту — Тарас Кузь.

«Довго не забивав, дуже хотів відзначитися. Перший м’яч там була передача хороша від Романа Кордоби, я зорієнтувався просто, передача хороша», — розповідає гравець «Енергії» Тарас Кузь.

Це нокдаун. Миттєво добити гостей галичанам не вдається. Час тане, а моментів як не було, так і немає. Ураган виходить вп'ятьох. Кардаш діє надійно. Ба більше, він кидає у відрив Кузя, Тарас пробиває польового гравця і доводить рахунок до розгромного 3:0.

«Боролися до кінця. Питань у футболістів є хіба що до окремих. Але в цілому команда билася до кінця, щоб врятувати цей матч», — підсумовує головний тренер «Урагану» Іван Скіцко.

Навіть на гол престижу гості не награли. У Львові був не Ураган, а максимум дощик. 3:0 у матчі, 2:0 у серії. І між «Енергією» та бронзою лише одна перемога.

«Вони мають потужну підтримку, але ми не для того, щоб поступатися. Ми готові показати свою найкращу гру», — каже головний тренер «Енергії» Максим Павленко.

Тепер серія переїжджає до Івано-Франківська.