Львівська «Енергія» реабілітувалася перед своїми глядачами за поразку у Суперкубку

19:26, 22 серпня 2016

Львівська «Енергія» поєдинок першого туру Екстра-ліги провела у рідних стінах. Реабілітуватися після проваленого Суперкубка «зелено-білим» випало у дуелі із «Кардиналом». В останніх чотирьох зустрічах львів’яни брали верх над рівненчанами.

На трибунах багато хлопчаків, які мріють, що колись і самі виступатимуть у футзальній еліті. А поки що завзято підтримують «зелено-білих».

Чинні чемпіони України швидко починають виправдовувати сподівання рідних вболівальників. На другій хвилині Роман Кордоба вдало пробив низом після розіграшу аута і вивів господарів уперед.

Після першого голу темп гри дещо уповільнився. Гості створювали напівмоменти, однак відновити статус-кво їм не вдавалось.

«Вприницпі, гра вдавалася. Я грою задоволений. Помилки були чисто,можна сказати, індивідуальні,не командні», – каже головний тренер «Кардинала» Сергій Піддубний.

По перерві суперники заграли значно жвавіше та небезпечніше. Та майстернішими виявляються «енергетики». Їхню перевагу подвоює Тарас Кузь. Проте на 37-ій хвилині рівненчани виводять на ударну позицію Мануйленка. І тому вдається відквитати один гол.

«Суттєвих помилок тактичних не було. Але такі глупі помилки,які призводять до голів, ми самі собі привозимо моменти. То це дуже погано, будемо на то говорити, нарікати», – додає головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов.

До фінальної сирени ще достатньо часу. «Кардинал» сподівається поїхати зі Львова хоча б із одним пунктом. Відтак іде ва-банк, випускаючи п’ятого польового гравця. Однак ризик не виправдав себе. Василь Денис забиває у порожні ворота. 3:1 — підопічні Валерія Легчанова святкують перемогу.

«По грі, можу сказати, відчувалася нервова ситуація. Так як після програшу на Суперкубок десь хлопці переживали той момент. Тому не все вдалося,що планували. Але добре,що перемогли. В психологічному плані будемо налаштовуватися на наступну гру. Будем розбирати,перегляд зробимо», – говорить головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов.

Вдалий почин захисту чемпіонського титулу львів’яни зробили. Далі — шлях довжиною у футзальний сезон. Наступний двобій «зелено-білі» проведуть на виїзді. Наступної суботи гостюватимуть в івано-франківського «Урагану».