Львівська «Енергія» здобула вольову перемогу над харківським «Локомотивом»

18:39, 24 грудня 2015

У своєму останньому офіційному матчі цього року львівська «Енергія» приймала «Локомотив». Для наших футзалістів чинний чемпіон України – головний суперник, перемога над яким – справа честі. Перед стартом поєдинку «зелено-білі» відставали від «залізничників» на 5 очок. Тож отримали хорошу нагоду впритул наблизитись до опонента.

Емоції закипіли із перших хвилин. Суперники не щадили одне одного, арбітр раз у раз фіксував фоли. Павутину із воріт «Локомотива» зняв Михайло Грицина. Найрезультативніший бомбардир Екстра-ліги виконав красивий сольний прохід, обіграв трьох суперників і пробив — 1:0.

Та на хвилях ейфорії господарі через дві хвилини теж пропускають. Статус-кво відновлює Дмитро Федорченко.

Після перерви команди не збавляють обертів, та останнє слово все ж за львів’янами. Після дальнього удару Миколи Грицини Максим Павленко підправляє траєкторію круглого – 2:1. «Енергія» не відпускає перемоги, а харків’яни вперше у сезоні втрачають очки.

«Не буває команди, яка йде без поразок. Не буває! У нас планувався спад. Я думав, він буде трохи швидше. Відбувся зараз. Дуже помітно,що команді «Локомотив» бракує функціональних можливостей. Від початку сезону ми провели десь наполовину ігор більше, ніж «Енергія». Тож помітно, що наші провідні гравці не в такій хорошій формі, як зазвичай», – зазначив наставник гостей Євген Ривкін.

«Енергетик» Михайло Грицина додав: «Ми хотіли поквитатися за виїзний матч. Вважаю, що тоді ми незаслужено програли. Хоча то «Локомотив», чемпіон України, дуже складний суперник. Але тоді ми нічим не поступалися, і так сталося. Може тому сьогодні ми були такі заряджені».

Відтак львів’яни скорочують відставання від «залізничників» до 2 очок. І хоча харків’яни провели на один матч менше, «Енергія» після перемоги над «Локомотивом» іде на зимові «канікули» у чудовому гуморі.