Львівська «Енергія» зрівнялася з «Локомотивом» за кількістю чемпіонських титулів

В наступному сезоні львів'яни зіграють у Кубку УЄФА

17:36, 23 травня 2016

Футзальна «Енергія» вперше за останні чотири роки стала чемпіоном України, здолавши грізний «Локомотив». І зрівнялася із харків’янами за кількістю завойованих національних титулів. Переможну крапку у серії плей-офф «зелено-білі» поставили на території суперника.

«Дуже раді, що хлопці виграли. Вони дуже старалися цілий рік. Виборювали цю перемогу», – розповідає дружина лікаря «Енергії» Оксана Чернецька.

Разом із новоспеченими чемпіонами потяг із Харкова привіз і вболівальницький десант, який надихав «зелено-білих» на звитягу.

«Ну я дуже сильно кричав, мало голос не зірвав. Але за нашу «Енергію» то так треба, вони ж виграли», – говорить син Володимира Кардаша Артем Кардаш.

Шлях «енергетиків» до трофею пролягав через драматичну серію плей-офф.  П’ятий і вирішальний поєдинок відбувся на території «Локомотива». Де розігрався справжній футзальний трилер. Перший тайм завершився із рахунком 1:1. Після перерви «енергетики» двічі вразили ворота «Локомотива». Однак  Валенко і Шотурма перевели гру в додатковий час.

Та «Енергія» свого шансу не упустила. Голи Миколи Грицини та Сергія Коваля підвели фінальну риску.

«Все, що можна було вижати, з нас вижали. Нас було не так багато. Наприклад, Локомотив – там є 15 людей, і всі одне одного варті», – розповідає  гравець «Енергії» Микола Грицина.

«Цього сезону ми були, як ніколи один за одного. Були однією футбольною сім’єю. Які прагнули цієї перемоги, йшли, вірили один в одного до останнього», – пояснює головний тренер «Енергії» Максим Павленко.

Окрім «золота» Екстра-ліги львів’яни завоювали право виступати у Кубку УЄФА. Тож у наступному сезоні спробують свої сили ще й на міжнародній арені.