Львівська фехтувальниця - переможниця юніорського етапу кубку світу

Фехтування

20:37, 17 грудня 2013

Позолотила шпагу. львівська фехтувальниця Ксенія Пантєлєєва стала переможницею юніорського етапу кубку світу.

Із німецького Лайпхайма спортсменка одразу приїхала у свій рідний тренувальний зал. Хоча усе на що здатна дівчина показала ще із початку місяця.

Юніорка Пантелєєва здобула золото на кубку України серед дорослих фехтувальників, здолавши свою колегу , олімпійську чемпіонку Лондона Яну Шемякіну. На цих же ж змаганнях дівчина отримала іще одну найвищу перемогу, щоправда у команді.

Підкорила Пантелєєва і світову фехтувальну доріжку. На юніорському етапі кубка світу у Лайпхаймі львів’янка по черзі здолала двох французьких фехтувальниць, росіянку та польку. А у фіналі просто "заколола" француженку Олександру Луїзу Марію із рахунком 15:8.

А фехтувальний рік 2012 Ксенія Пантелєєва завершить на "Турнірі найкращих" у Харкові.

А попереду у дівчини іще серйозніші змагання - чемпіонати Європи та світу.