Львівська «Галичанка» на останній хвилині здолала миколаївський «Реал»

10:03, 24 лютого 2019

Під час матчу у рамках жіночої Суперліги з гандболу львівська «Галичанка» перемогла миколаївський «Реал» з рахунком 35:32. Матч відбувався 23 лютого у Львові.

Напередодні гості з Миколаєва створили маленьку сенсацію: перемогти у Львові чемпіонок України у цьому чемпіонаті не вдавалося ще нікому. Підопічні головного тренера Наталії Пархоменко (відомої у колишньому воротарки запоріжського «Мотору») мінімально, з різницею в одне очко здолали львів’янок.

Львівські гандоблістки вдома перемогли миколаївський «Реал» (Усі фото Євгена Кравса для ZAXID.NET)

У другому матчі туру гра також була напруженою та тримала у напруженні вболівальників обидвох команд до останніх секунд гри. Гості лише на початку гри мали кілька очкову перевагу, наділі команди йшли «очко в очко». Доля гри визначилася лише а останній хвилині матчу: підопічні Василя Козара вдало захищалися та влучно атакували.

Найкащими бомбардирками у протистоянні стали Ірина Стельмах та Наталія Савчин (по 8 м’ячів) у «Галичанки» та Світлана Аксьонова у «Реала» – 9 м’ячів. Лише на останній хвилині - 35:32. Не останню роль у перемозі «Галичанки» зіграла підтримка вболівальників, у тому числі армійців Нацгвардії.