Львівська «Галичанка» пробилася у півфінал «Кубка Виклику»

15:41, 16 березня 2015

Львівська «Галичанка» в 1/4 "Кубка Виклику» приймала сербську «Наісу Ніс». У рідних стінах наші гандболістки провели дві дуелі.

У першому матчі формально господарами були сербки. От вони й продемонстрували норовливий балканський характер. До кінця зустрічі команди йшли нога в ногу, і лише наприкінці наші гандболістки втекли у відрив. 28:22 — шість м’ячів — гандикап непоганий, однак путівка у півфінал ще не в кишені.

У матчі-відповіді наступного дня «Наіса» знову намагалася нав’язати господарям свою гру. Однак до натиску сербок підопічні Козаря уже були готовими. Попри те, що львів’янки раз у раз залишалися у меншості, на перерву пішли із перевагою у три м’ячі.

«Наіса» без бою не хотіла здаватися і у другому таймі добряче попсула нерви «Галичанці» та її емоційному наставникові. Однак львів’янки уже відчули передсмак перемоги і відпустити її не збиралися. 27: 20 — і для наших гандболісток пригоди на євроарені тривають. Найрезультативнішою у двох зустрічах виявилась Ірина Стельмах.

А от балканським гостям повертатись додому доводиться ні з чим.

У півфіналі «Кубка Виклику» львів’янки зіграють два матчі із польським клубом «Погонь» зі Щецина.