Львівська «Галичанка» з першого місця вийшла у фінальну частину Суперліги

15:16, 27 березня 2017

Львівська «Галичанка» у 10 турі гандбольної Суперліги приймала тернопільський «Економ-Університет». У першому поєдинку господині каменя на камені не залишили від гостей ― 33:10.

Наступна дуель відбувалася за схожим сценарієм. Тренерський штаб «Галичанки» дав змогу показати себе у цьому матчі молодим виконавцям. І вони не підвели. Господині стрімко помчали уперед. Вони були швидшими, впевненішими та влучнішими. 14:4 ― з таким рахунком команди пішли на перерву.

У другому таймі обійшлося без несподіванок. Галичанки у підсумку забили 35 м’ячів. Тернополянки спромоглися відзначитися лише 8 разів.

Головний тренер «Галичанки» Тетяна Штефан зазначила: «Із молоді, зокрема, сподобалася мені Череп Таня. Молодець. Вийшла, три видочки, навіть обіграла з кута. Я дуже задоволена цим. Ми побачили, чи ми готові. В центр Смолінг ставили. І Маркевич ставили».

Наставник «Економ-Університету» Андрій Верцімага теж поділився враженнями від гри: «Зіграли ми нижче середнього, скажемо так. Не виконали задачі півсередні. Ми останні два тижні працювали над кидками задньої лінії. Я їх просив, ставив завдання, щоб вони кидали. Але мандраж перед серйозним суперником, певно, зіграв свою роль».

Відтак наші гандболістки прогнозовано із першого місця виходять у фінальний етап Суперліги. Ці матчі для «Галичанки» були ще й розминкою перед вирішальним туром Балтійської ліги, який відбудеться вже цього тижня. Зараз львів`янки на другому місці у турнірній таблиці цих міжнародних змагань. У них однакова кількість очок із «Гомелем». Однак у білорусок більше перемог в очних зустрічах.

За перемогу у Балтійській лізі президент «Галичанки» Роман Федишин пообіцяв львів`янкам хороші премії.