Львівська «Галичанка» заробила гандикап у 4 м'ячі у кваліфікації єврокубка

15:46, 11 вересня 2017

Львівська гандбольна «Галичанка» стартувала у кваліфікації Кубка ЄГФ. Жереб звів наших гандболісток із нідерландським клубом «Морренгоф-Янсен Дальфсен». У першому матчі українки зустрілися зі суперницями у рідних стінах.

Господарки розпочали дуель дуже впевнено. На одному подиху двічі забили нідерландкам. Та «Морренгоф» швидко оговтався і команди пішли пліч-о-пліч. Гравець «Галичанки» Тетяна Поляк зазначила: «Вони грають жорстоко, швидко, нагло, грають до кінця. Ну але ми очікували від суперниць цього».

Під завісу першого тайму «галичанки» таки вирвалися на кілька кроків уперед. І на перерву пішли із комфортною перевагою ‒ 13:8.

На старті другої половині зустрічі на паркеті ‒ гольове затишшя. Потім львів'янки стрімко кинулися уперед, переважаючи «Морренгоф» аж на 7 м'ячів. Однак так само швидко підопічні Тетяни Штефан розтринькали цей гандикап. Капітан «Галичанки».

Наталя Савчин розповіла: «Ми з перших хвилин якось так запалилися, дівчата ринули зразу в бій. І, можливо, вже під кінець якось трохи не вистачило сил. А, може, та команда вже активізувалась. І ми дали опоненткам відчути, що вони можуть нас наздогнати».

Та наздогнати «Галичанку» гостям не вдалося. Європоєдинок завершився на користь львівських гандболісток ‒ 26:22. Гравець «Морренгоф-Янсен Дальфсен» Ненке де Вайлд зазначила: «Суперниці грали розумніше, ніж ми. Вони грали жорсткіше і були швидшими».

Однак це ще не кінець протистояння. Матч-відповідь відбудеться 16 вересня. І у наступний раунд Кубка ЄГФ проб'ється переможець за підсумком двох ігор.