Львівська «Галичанка» завершила рік без жодної поразки у гандбольній Суперлізі

14:50, 11 грудня 2017

Львівська «Галичанка» відіграла матчі останнього туру гандбольної Суперліги в цьому році. Чинні чемпіонки України приймали у рідних стінах тернопільський «Економ-Університет». Перший поєдинок завершився на користь господарок – 31:15.

У наступній дуелі підопічні Тетяни Штефан впевнено і спокійно нарощували перевагу. Натомість доробок гостей спершу надовго зупинився на позначці у 3 м`ячі, а потім у 5. Ворота тернополянок раз у раз результативно бомбардували Стрюкова, Гайкова, Баранович. Також наставниці «Галичанки» дають шанс молоді проявити себе. На перерву господарки пішли із надкомфортним гандикапом 20:5.

Гравчиня «Галичанки» Ілона Гайкова розповіла: «У нас було завдання не пропустити більше 7 м`ячів. Це було в захисті. А в нападі нам тренер показувала, які комбінації маємо грати».

У другому таймі гравчині «Економ-Університету» почувалися трохи впевненіше і потроху скорочували відставання. Але по-справжньому дошкулити «Галичанці» їм не вдалося. 31:14 ‒ підсумок цього двобою. Гравчиня львівської команди Діана Колодійчак додала: «Вийшла більш така підготовча гра. Ми ж до Балтійської ліги готуємося».

Гравчиня «Економ-Університету» Олександра Шептицька розповіла: «Ми мали плани награватися. Головне ‒ це бути дружніми в команді, грати до кінця, забивати голи, бути завжди цілеспрямованими і не здаватись. Могли би краще, але маємо те, що маємо».

Львів`янки завершили цей рік на першому місці у чемпіонаті України, не зазнавши жодної поразки. Наступний тур гандбольного чемпіонату України відбудеться аж у лютому.