Львівська «Галичина» приймала запорізьку «Хортицю»

14:56, 30 листопада 2015

Баскетбольна «Галичина» довела, що цього сезону тринькати очок не збирається. Тим паче, у поєдинках зі слабшими командами. Після доволі нервової перемоги над аутсайдером Суперліги Одесою, львів'яни приймали ще один клуб із підвалу турнірної таблиці — БК «Хортиця».

Один у полі, чи то пак на паркеті, не воїн. Колишній гравець «Галичини», а зараз форвард «Хортиці» Денис Іванов бомбардує кільце господарів. Але командні дії «зелено-білих» дозволяють їм на велику перерву піти із комфортною форою у 12 очок.

«Спочатку, коли були сили, поки ми були свіжими, в мене були моменти для атаки. Але потім їхній захист сконцентрувався, мені було важче.  Суперник налаштувався, наші гравці підсіли трохи», – каже гравець БК «Хортиця» Денис Іванов.

У третій чверті малюнок гри особливо не змінився. Галичина контролювала поєдинок, постійно зберігаючи гандикап. Наприкінці господарі навіть кілька разів віддячили фанам ефектними діями в атаці.

«Вкінці вже, чесно кажучи, бавилися. Тому відрив був не таким великим, як міг би. Могли, звісно, довести рахунок до більшого», – розповідає гравець БК «Галичина» Ілля Шемосюк.

Наприкінці «леви» дещо зменшили оберти, тож «Хортиця» зуміла виграти останню десятихвилинку. Проте на долю матчу це не вплинуло. У підсумку 81:74 — впевнений тріумф «Галичини». Вже шостий у семи поєдинках на старті сезону. Далі на львів’ян чекає двобій із Харковом. Теж у рідних стінах.