Львівська гандбольна «Галичанка» завоювала Суперкубок України

17:52, 29 серпня 2016

Гандбольний клуб «Галичанка» став володарем Суперкубку України. Львів'янки розгромили своїх суперниць із команди «Дніпрянка» і завоювали трофей, повідомляє сайт Федерації гандболу України.

Львівська команда швидко повела 4:0 після дублю Наталії Савчин, а також голів Марини Коновалової та Наталії Туркало. Це тріо, зрештою, і стало головною зброєю гостей в атаці.«Дніпрянка» в середині першого тайму поступалась вже з рахунком 4:12.

У другому таймі перевага львівської команди стала ще більшою - після перерви вони пропустили лише 11 голів, натомість забили 24. У підсумку, матч «Дніпрянка» (Херсон) - «Галичанка» (Львів) завершивсмя рахунком 23:44.

Таким чином, в активі львівської команди тріумф в національній першості, Кубку та Суперкубку України.