Львівська кондитерська фабрика «Ярич» постачатиме печиво на ринок Нідерландів

25 серпня

Львівська кондитерська фабрика «Ярич» вирішила з початку вересня експортувати печиво під торговою маркою Yarych в Нідерланди, пише Ukrainefood.

Зазначається, що перші поставки заплановано на вересень 2018 року. Спочатку компанія вела переговори про постачання під маркою на замовлення голландців, але в підсумку сторони домовилися про експорт нового продукту під ТМ Yarych.

Крім того, наразі тривають перемовини з Німеччиною – українська компанія вже надала зразки деяким гравцям ринку. «З німцями домовитися складно – дуже консервативний, жорстко регламентований ринок харчових продуктів», – прокоментували на фабриці.

Кондитерська фабрика «Ярич» виробляє затяжне печиво, крекери і торти. Потужність фабрики становить до 1,9 тис. тонн готової продукції на місяць. Наразі продукція львівського виробника представлена ​​на ринку Польщі під торговими марками інших великих рітейлерів: Carrefour, їAuchan, Eurocash. Здебільшого продукцію постачають до Польщі і Чехію, також є регулярні експортні поставки в США, країни Близького Сходу і Балтії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото
Петро Порошенко подав позов проти ВВС за наклеп
До Львова прибули перші безкоштовні бейбі-бокси
СБУ затримала організатора постачання військового обладнання до Росії