Львівська мерія погодила реконструкцію старого трамвайного депо біля СБУ

14:45, 31 січня 2020

Виконавчий комітет львівської міськради видав містобудівні умови та обмеження на реконструкцію частини будівель, що розташовані на території трамвайного депо у Львові. Таке рішення виконком прийняв під час засідання 31 січня.

Так, Львівська мерія погодила ТОВ «Лем Стейшн» першу чергу реконструкції будівель на території трамвайного депо у Львові, що на вул. Д. Вітовського, 57. Там мають облаштувати інноваційно-креативний простір. Загальна площа приміщень складає близько 2 тис. м2.

За словами керівника компанії Lem Station Михайла Лемака, новий простір поділятиметься на декілька зон. Близько 30% від зальної площі приміщень (2 тис. м2) відведуть під фуд-зону, інша частина буде відведена для коворкінг зони.

«Частина, яка сьогодні презентується, передбачає зону коворкінгу для можливості роботи ІТ фахівців, представників креативних мас у Львові, яка розділена на декілька рівнів, де будуть місця для фрілансерів, надаватиметься можливість для проведення переговорів, облаштовуватимуться міттінг-руми та окремі зали для колективної роботи», – розповів Михайло Лемак.

Візуалізація майбутнього інноваційно-креативного простору на вул. Вітовського (фото Львівської міськради)

Додамо, що ще 13 липня 2018 року депутати ЛМР затвердили детальний план вул. Вітовського, Сахарова та Болгарської, який серед іншого передбачає реконструкцію трамвайного депо.

Раніше ZAXID.NET детально писав про плани перетворення депо на інноваційно-креативний простір. У липні 2017 року львівська мерія оголосила інвестиційний конкурс на ревіталізацію старого трамвайного депо. Переможцем конкурсу стало ТОВ «Лем Стейшн», засновниками якого є співзасновник ІТ-компанії N-iX Дмитро Косарєв, підприємець та екс-директор ЛКП «Лев» Олег Мацех, ресторатор та співвласник «Kumpel Group» Марк Зархін, співзасновник ІТ-компанії SoftServe Тарас Кицмей, власник готелю «Леополіс» Тарас Добрянський та представник фінської інвестиційної компанії K.Hartwall Invest Олег Дрінь.

Ідея LЕМ Station передбачає створення креативного хабу. Тут мають облаштувати робочий простір для стартапів і наукових розробок; спільний простір для відпочинку, творчості, дозвілля; освітній простір для дітей та дорослих; парковий простір з вуличними меблями; авто- і велопарковки тощо. Згідно з інвестиційним проектом, інвестори мають ревіталізувати всі будівлі, крім лівого ангару, у якому досі розташований недіючий музей техніки.