Львівська мерія затвердила правила конкурсу на найкраще брендування громадського транспорту

Базовим кольором лівреї буде жовтий

27 липня

У п’ятницю, 27 липня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив порядок проведення конкурсу на найкращу ліврею громадського транспорту та визначив базовий жовтий колір, у який пофарбують львівські трамваї, тролейбуси та автобуси.

Згідно з правилами, конкурс буде всеукраїнським і відбуватиметься у три етапи:

  1. Отримання організатором від учасників конкурсу візуалізацій для п’яти базових типів рухомого складу – трамваїв, тролейбусів і автобусів.На цьому етапі журі визначить три найкращі пропозиції.
  2. Проведення громадських консультацій, де кожен з авторів трьох відібраних пропозицій презентує своє бачення зовнішнього оформлення громадського транспорту, та голосування за найкращу пропозицію.
  3. Вибір переможця, який здійснюватиме журі з урахуванням результатів громадських консультацій.

Зазначається, що брендування громадського транспорту Львова має бути унікальним та впізнаваним. Базовим кольором мерія визначила жовтий колір RAL 1016.

Колір RAL 1016, який має бути базовим під час розробки лівреї

Конкурсні пропозиції мають включати кольорові елементи та їхні розміри; шрифт, його розмір та місце розташування бортового номера; місце розташування логотипу міста. Водночас заборонено розфарбовувати скло.

Для участі в конкурсі дизайнери мають подати візуалізації для п’яти базових типів рухомого складу (для трамваїв «Електрон» та Tatra KT4, тролейбусів «Електрон» та Skoda, автобуса Ataman). Після визначення найкращої пропозиції переможець конкурсу має розробити дизайн для всіх моделей львівського громадського транспорту. Крім запропонованих на першому етапі, це тролейбуси ЛАЗ, «Богдан», автобуси ЧАЗ, «Електрон», ЛАЗ, МАЗ та інші.

Після розробки всіх ескізів переможець конкурсу отримає грошову винагороду – 36 тис. грн.

Надіслати свої пропозиції для участі в конкурсі дизайнери зможуть протягом місяця з дати його оголошення на адресу департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та на електронну пошту директорки департаменту.

Нагадаємо, що у 2015 році ЛМР уже проводила конкурс на брендування громадського транспорту. Тоді переміг проект, який передбачав розфарбування транспорту в біло-зелено-оранжеві кольори. Однак в подальшому цю ліврею не використовували через дороговизну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Львові назвали найкращі книги 25 Book Forum
Головні новини Львова за 20 вересня
Люди, які напали на палац культури у Львові, «засвітились» на відео з камер спостереження
Широка Помісна коаліція
Верховна Рада обрала 14 нових членів ЦВК
СБУ проводить обшуки в компанії «ПБС» та у ресторанах на Буковелі
Група праворадикалів захопила палац культури у Львові, щоб зірвати неіснуючі «фашистські заходи»
У Львові 71 будинок залишився без гарячої води
Петицію про будівництво сміттєпереробного заводу у Львові підтримав лише 31 депутат міськради
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України