Львівська “Політехніка” пробилася до Кубка України з баскетболу

"Політехніка" - "Пульсар"

21:35, 31 жовтня 2013

Львівська “Політехніка” знову розгромила рівненський Пульсар. “Зелено-білі” баскетболісти впевнено пробилися до групового раунду Кубка України.

На старті гості намагаються тримати руку на пульсі. Команда з Рівного на кожен кидок львів’ян відповідає своєю атакою. Щоправда досвід “політехів” дозволяє завершити першу чверть із розривом у 3 очки.

На майданчик “зелено-білі” кольори виходять захищати молоді гравці. Цей матч для них - шанс довести наставникові Желько Лукаїчу, що вони доросли до рівня першої команди. Тому з виходом молодих, однак перспективних “політехів”, “пульсарівцям” стало іще важче.

На велику перерву команди пішли із рахунком 35:26. Однак, вже у третій 10-хвилинці галичани закидали м’ячами усі мрії рівненських хлопців на перемогу.

Опісля перемоги над рівненською командою у гостях, з розривом у півсотні очок, ця гра стала радше тренуванням і для “Політеху”, і для “Пульсару”. Та задоволенням - для глядачів.

У підсумку, 89:49 - ще одна розгромна перемога підопічних Желько Лукаїча, яка впевнено виводить їх до групового раунду національного Кубка.