Львівська «Політехніка» створила сенсацію сезону Суперліги

16:23, 9 лютого 2015

Львівський баскетбольний клуб «Політехніка-Галичина» у домашньому поєдинку несподівано здобув перемогу, завдавши поразки «Дніпру».

Підопічні Вальдемараса Хомічюса, незважаючи на 24 очки розігрувача збірної України Алкесандра Мішули, не зуміли впоратися з командою Максима Фомічова, у складі якої відразу 5 гравців записали в актив 10 і більше балів.

До стартової сирени фаворитом вважали гостей. Адже «Дніпро» посідає четверту сходинку першості, а «студенти» останню.

Початок матчу краще розпочали фаворити. Вони впевнено виграли першу чверть. Але ще до великої перерви господарі скоротили відрив до мінімуму – 40:41.

Третю чверть до свого активу записали галичани. Від цього удару «Дніпро» не оговтався. 77:68 – красива перемога «Політехніки».

Лідер львівської команди Ярослав Зубрицький так охарактеризував цей тріумф: «Всі ми дуже вдало зіграли. І заміни були хороші. Всі молодці».

Ця перемога стала лише другою в сезоні для «Галичини», яка як і раніше займає останню сходинку в турнірній таблиці. «Дніпро», зазнавши несподіваної поразки, яка стала для дніпропетровців десятою у сезоні, залишається на 4 місці в турнірній таблиці, маючи в активі 11 перемог.

«Політехніка-Галичина» - «Дніпро» - 77:68 (17:25, 23:16, 16:13, 21:14).

У суботу, 14 лютого, «студенти» на виїзді зіграють з «Києвом».