Львівська прокуратура – рецензент дисертацій, колекторське бюро (під замовлення)

Де я зараз через три місяці після гучного арешту?

14 лютого 2017

На етапі очевидного-неймовірного – дата скоєння злочину «перенесена» (тобто не було мене 17-го, то будеш «вимагати» 18-го!), а на мене заведено уже 4 (чотири!!!) кримінальних провадження. Сьогодні вранці жартувала з донькою,що у нашій сім’ї є ще два африканських равлики… я б вже не здивувалась, якщо завтра і на них заведуть кримінальне провадження – за зв'язок із злочинцем, наприклад…

Факт відсутності на роботі в день ймовірного скоєння злочину плавно перетворився на зміну дати скоєння злочину... Запитаєте як?? А так!

Мимоволі згадується діалог з дитячої комедії радянського кінематографу.

– Тридцать второе мая ???
– Тридцать второе мая !!!
Ну от, десь так. «Нє убівал 20-го – будєш 21-го убівать»!

Тьоща опера? Тьощу міняти не будемо.. Не на часі.. Тьоща нам ще в суді пригодиться..

Нові епізоди? Є!! За 2014 рік! Яка хороша пам'ять у хабародавців!! З агентами правда «напряг». Довелось «підтягувати» старі кадри з обласної лікарні та колишніх прокурорів. Ой, забула.. Прокурорів колишніх не буває..

Що там ще вселяло надію (на межі з ейфорією) від того, що очевидні факти провокації у вигляді оперативної комбінації від А до Я реалізованої операми УЗЕ приведуть нас до тріумфу перемоги Правди?

Ах! Забула наш здоровий пацієнт.. Ну тут все навіть простіше. «Опорні стовпи» сторони звинувачення будуть старатись.. лікарі гемодіалізу Русин О. та Яковлєв І. Цікаво буде!..

А тим часом пропоную Вашій увазі особливі документи. Кілька слів, аби надати роз'яснення.

В кінці грудня я звернулась письмово до слідчого за дозволом виїхати в Київ для захисту дисертації. Отримала письмову відповідь, в якій не було заборони на виїзд. У зв'язку з важливістю для мене цього питання я додатково особисто звернулась до заступника прокурора п. Русецького. 26-го ввечері я планувала виїзд. Уже згодом дізналась, які пристрасті вирували довкола цього питання. Це ж як хотілось комусь зірвати цей захід! Не думаю, що прокуратура має багато інтересу до дисертацій у галузі медицини..

Отже 26-го вранці в прокуратуру входить лист від УБЕЗу з пропозицією замінити мені запобіжний захід!!! Тобто закрити в тюрму знову!!! На підставі заяв двох секретарок головного лікаря Львівської обласної лікарні Белозьорова Л. та Бобеляк О.), водія Гички М. (головного лікаря) Андрейківа М. та юриста ЛОКЛ Манько О., яка мешкає в гуртожитку ЛОКЛ.

У час, коли в країні процвітає злочинність, вбивають, грабують, крадуть мільйони, відмивають з бюджету мільярди – Львівський відділ боротьби з економічними злочинами за наші з Вами кошти платників податків «відпрацьовує» замовлення включно з метою зруйнувати опонента до тла, вщент, безповоротно.

Засвідчую повагу «холодним головам» у прокуратурі області, які таки не відважились мене закрити в тюрмі знову.

Отож, 27-го вранці я в Києві. З трепетом та хвилюванням напередодні захисту дисертації як і годиться...

Але! Мене випереджує лист слідчого прокуратури, який вважав ну просто «своїм громадянським обов'язком» попередити спеціалізовану Вчену раду медичної академії про те, що небезпечний злочинець, чи то пак злочинниця прибула до Києва і з нею «треба бути обережними» (цитата з телефонної розмови)!

Який сумлінний слідчий, Рубцов Володимир! І не забув кілька разів перетелефонувати в медичну академію та «поцікавитись» чи не могли б відмінити захист дисертації! І це 30-го грудня, коли за гроші платників податків – настрою-то робочого небагато..

То хто ж стимулював таку сумлінність «слєдователя» напередодні магічної новорічної ночі?...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 21 листопада
На семи львівських вулицях облаштують смуги для руху громадського транспорту
«Авто Євро Сила» припинила масштабне блокування доріг по всій Україні
П'ять років Євромайдану
Аваков оголосив про примусове розблокування доріг, які перекрили «євробляхери»
Кокаїн, діаманти та малайзійська тюрма
Уряд звільнив керівницю Держлікслужби за протизаконну заборону вакцин
Масштабна пожежа у Львівській обласній клінічній лікарні
Wizz Air оголосила про відновлення роботи своєї української «дочки»
«Авто Євро Сила» вдруге заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині