Львівська спортсменка в Сочі вилетіла з саней

13:17, 12 лютого 2014

Представниця Львівщини на Іграх в Сочі 20-річна Олена Шмухова не змогла вибороти медаль у категорії санний спорт і через виліт з саней закінчила гонку на останньому місці. Але попри те, показала спортивний характер і заслужила бурхливі оплески глядачів.

Це перша Олімпіада для Олени Шмухової. В останньому заїзді львівська спортсменка припустилась помилки і вилетіла з саней. Деякий час Шмухова «летіла» по трасі на спині, але змогла повернутись в сани і дісталась до фінішу. Глядачі оцінили старання спортсменки і аплодували їй як чемпіонці. Про це повідомив sport.lb.ua.

31 . Олена Шхумова (Україна)

Нагадаємо, першу і єдину наразі медаль для України здобула 9 лютого біатлоністка Віта Семеренко у жіночому спринті на 7,5 км. Наша збірна у загальному медальному заліку ділить 21-те місце зі збірною Великобританії.