Львівська та Луганська області підписали угоду про співпрацю

29 липня 2016

Сьогодні, 29 липня, представники Львівської та Луганської областей підписали угоду про співробітництво. Обласні адміністрації домовились переймати досвід створення територіальних громад. Також документ передбачає співпрацю в галузі освіти, культури і медицини.

«Вже є напрацювання у Львівській області щодо шпитальних округів, щодо первинної, вторинної, третинної медицини, щодо оптимізації медичних закладів також чимало напрацювань має Луганська область, і це буде взаємний обмін», – розповіла перший заступник голови Львівської облради Парасковія Дворянин.

Сторони також хочуть влаштувати обмін державними службовцями.

«Я думаю, це ще більше зміцнить і підсилить державну службу, ще більше зміцнить і підсилить розвиток регіонів», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Це якраз те, що ми повинні народити по-новому, не відродити, як говорили, відносини «Схід і Захід разом». Давайте разом змінимо країну, давайте разом будувати країну», – додав керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз.

В рамках співпраці уже в серпні на День Незалежності України до Львова приїде молодь із прифронтових районів Луганщини. Діти проживатимуть у львівських сім’ях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила заклад гральних автоматів, всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада
Головні новини Львова за 16 листопада
Львівських комунальників оштрафували на 670 тис. грн за нелегальних працівників
У львівської маршрутки під час руху відпали задні колеса. Інцидент потрапив на відео
Київський бізнесмен власним коштом вивіз з Дрогобича 36 тонн сміття
Усе для дітей
Раптові зміни у розмитненні автомобілів з Європи