Львівська велогонщиця здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи

7 серпня

Представниця Львівщини Олена Старікова стала срібною призеркою на чемпіонаті Європи з велотреку, який триває у шотландському м. Глазго. Про досягнення спортсменки повідомляє прес-служба НОК України.

У понеділок, 6 серпня, велогонщиця стала другою в дисципліні «гіт» на дистанції 500 м. Українка показала результат 33,593 с. Найкращий результат у російської велогонщиці Дар'ї Шмельової – 33,285 с. Бронза у німкені Міріам Вельт.

Це вже друга срібна медаль Олени Старікової на турнірі. У суботу велосипедистка зайняла друге місце в командному спринті разом з Любов’ю Басовою. Того ж дня золото для української команди здобув львів'янин Роман Гладиш.