Львівське «Динамо» успішно стартувало на Кубку України з водного поло

12:00, 16 липня 2014

Новоспечені чемпіони України у стартовому матчі національного Кубка обіграли дніпропетровський «ДНУ» - 19:7.

Старт поєдинку видався доволі рівним. На кожен гол «Динамо» гості відповідали своїм влучним кидком. Але на довго дніпропетровців не вистачило. Ще до великої перерви галичани заробили шість голів фори.

У третій чверті господарі водипродовжили збільшувати перевагу. Гравець ВК «Динамо» Дмитро Федориин зізнався: «Глядачі додають мотивації. Та й самому приємніше вигравати з великим рахунком. Тебе тренера хвалять».

У підсумку 19:7 - легка звитяга нашого клубу.

Вже сьогодні, 16 липня, на команду Ігоря Зінкевича чекає матч з харківським «ХПІ».

Як повідомляв ZAXID.NET, фінал Кубка України відбудеться цієї суботи, 19 липня, о 13:00 на басейні «СКА».