Львівське підприємство "Галка ЛТД" збільшило в кризу обсяги виробництва

16:50, 12 лютого 2010

Підприємство «Галка ЛТД» у 2009 році не відчуло кризи. За рік було виготовлено, й поставлено на ринок понад 2300 тонн продукції. Близько 500 тон натуральної меленої кави і 1800 тонн – розчинної та кавових напоїв. Про це 12 лютого повідомив технічний директор підприємства Орест Александер під час візиту на підприємство міського голови Львова Андрія Садового.

О.Александер поінформував: "Якщо ще у 2008 році ми виготовляли в місяць 50 тон натуральної меленої кави, то у 2009 році збільшили до 100 тон на місяць". За його словами, саме на натуральну каву та кавові напої "Галки" зростає попит серед споживачів. "Обсяги виробництва розчинної кави застановилися на рівні 100 тон у місяць. Однак збільшилося виробництво натуральної. Це – логічно, адже справжні поціновувачі кави хочуть вживати саме натуральну каву. – прокоментував він – Секрет популярності кавових напоїв в тому, що вони є дешеві і корисні. Лише один із них – з вмістом кави. Усі інші – без кави, зате містять корисні трави: ехінацею, жень-шень, шипшину. Ця продукція користується попитом у пенсіонерів".

О.Александер зазначив, що підприємство має 20% ринку кави в Україні. "Найбільше нашої продукції споживають у західних областях, і в центрі. Найменше – на Сході. Там велику конкуренцію складають "Якобз" та "Нескафе", які привозять з Росії. Тим часом, через західний кордон завозиться дуже багато дешевої контрабандної кави. Наприклад, торік офіційно через митницю не завозили в Україну каву "Форт", але чомусь її дуже багато на ринках".

У 2010 році підприємство, за словами технічного директора, планує провести технічне переоснащення, що дозволить збільшити обсяг випуску продукції на 10% та мінімізувати вплив виробництва на довкілля.

Міський голова Андрій Садовий зазначив, що "Галка" є невід’ємною складовою іміджу міста. "Це – наше, львівське. Закликаю всіх львів’ян, купуючи продукції, звертати увагу на те, де вона вироблена. Закликаю бути патріотами нашого міста, і краю. Адже якщо ми купуємо продукцію, вироблену у нас, то підтримуємо виробника, який забезпечує львів’ян робочими місцями, платить податки до бюджету міста".