Львівське ватерпольне «Динамо» зазнало двох поразок поспіль у серії плей-офф

17:20, 6 червня 2016

Львівське «Динамо» у суботу невдало стартувало у серії плей-офф чемпіонату України. У першій дуелі наші ватерполісти подарували перемогу харківському «Слобожанцю» ― 6:7. Та вже наступного дня підопічні Ігоря Зінкевича мали шанс взяти реванш.

Протистояння розпочалося ще до старту матчу. Трибуни заповнені вщент, і у них свої змагання. Молодий харківський десант раз у раз перекрикував львівську публіку.

Рахунок влучним пострілом у дальній кут відкрив юний харківський вундеркінд ― Микита Апостол. «Динамівці» довго в боргу не залишилися і вже у наступній атаці відновили статус-кво.

У другій чверті влучними ударами обмінялися Дядюра та Апостол. І на велику перерву команди пішли із рахунком 2:3.

«Нема такого єдиного цілого, нема команди. Вчора цей матч зламав їх. Я думаю, що психологічно вони ще не відновились», ― пояснив головний тренер ВК «Динамо» Ігор Зінкевич.

У третьому періоді харків’яни мали перевагу на один пункт. Натомість львів’яни не змогли реалізувати жодного моменту. Гол Олександра Дядюри на початку останньої чверті вселив слабку надію на камбек господарів. Однак лідер «Слобожанця» погасив ці сподівання. А Кирило Наволоков поставив жирну крапку. 3:6 ― «Динамо» провалив другу гру плей-офф.

«Звісно, думали, що ми на своїй воді зіграємо краще. Ну, так зіграли, вже нічого не повернеш», ― сказав гравець ВК «Динамо» Орест Джура.

«Думаю, що на початку сезону навіть хлопці не вірили, що ми трохи піднімемося. А я знав, що склад сильний», ― розповів головний тренер ВК «Слобожанець» Сергій Колточихін.

Через тиждень серія плей-офф продовжиться у Харкові. Хоча, звісно, «динамівцям» буде несолодко. Щоб втримати чемпіонський титул, їм треба перемагати у трьох поєдинках поспіль.