Львівські активісти погрожують зірвати творчий вечір Дмитра Гордона

26 лютого

У Львові представники націоналістичних організацій пообіцяли заблокувати творчий вечір відомого телеведучого, головного редактора газети «Бульвар Гордона» Дмитра Гордона, запланований на 6 березня о 19:00 у Львівській обласній філармонії.

«До Львова планує приїхати Дмитро Гордон, щоб провести творчий вечір. Ми не бажаємо його тут бачити, тому, що він виступив проти присвоєнням київським вулицям імен Романа Шухевича і Степана Бандери. Він виступав проти декомунізації і дотримується проросійської позиції», – заявив під час прес-конференції 26 лютого голова Львівського осередку Всеукраїнської громадської організацї «Сокіл» Богдан Федун.

За словами Богдана Федуна, активісти підготували звернення до керівництва Львівської обласної філармонії з проханням скасувати творчий вечір, найближчим часом його оприлюднять.

Водночас, як пояснила ZAXID.NET заступниця генерального директора з організаційно-правового забезпечення Львівської філармонії Іоланта Пришляк, наразі активісти не зверталися до них.

«Якщо таке звернення буде, то ми будемо з'ясовувати, чому саме активісти хочуть скасування і чи є для цього підстави», – сказала Іоланта Пришляк.

Додамо, що творчий вечір у Львові Дмитро Гордон планує провести вперше, вартість квитка на зустріч коштуватиме від 270 до 650 гривень.

Додамо, що цього ж дня, 6 березня, львівські активісти пообіцяли зірвати концерт Ірини Білик у львівській Опері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів
Недобудовану лікарню на Львівщині продали з аукціону за 10,5 тис. грн
У львівському «вікні життя» залишили місячну дівчинку
У Кабінеті міністрів розповіли про етапи монетизації субсидій 2019 року
На Закарпатті протестувальники перекрили трасу Київ–Чоп
Вселенський Патріархат невдовзі затвердить дату проведення Об’єднавчого собору в Україні