Львівські баскетболістки університету фізкультури двічі обіграли збірну України з «Інваспорту»

19:05, 18 листопада 2016

У другому турі Вищої ліги жіноча команда львівського університету фізкультури у двох матчах перемогла харківський «Інваспорт». У прешому поєдинку львів’нки переграли суперниць з рахунком 57:39.

У другому ж команди частіше закидали м’яча у кошики. Баскетболісткам з вадами слуху важче враховувати зауваження і міняти гру під час поєдинку.

«Вони вчать дуже тяжко. Якщо здоровому грвцеві треба повторити 1-2 рази, то цим 100. Для того, щоб вони запам’ятали хоч трошки», — пояснює головний тренер БК «Інваспорт» Людмила Щедрива.

Попри перевагу в рахунку, тренер ЛДУФК емоційно робить підопічним зауваження.

«Справа в тому, що гравець робить постійно ті ж помилки. Я їм постійно наголошую, що гра складається з чотирьох періодів, а не з одного. Вони повели у першому і думали, що так і далі складеться гра. У зв’язку з цим у нас потім і виникли проблеми», – зізнається головний тренер БК «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» Ірина Кленіна.

Проблеми виникли у другій десятихвилинці. Харків’янки активно атакували господарів, і максимально зменшили відставання у рахунку 38-35. Зробити свою перевагу впевненішою у третьому періоді баскетболісткам львівського університету фізкультури допомогли їхні переваги.

«Львівська команда має дуже велику перевагу в зрості. Там троє високих гравці. В нас таких високих немає», – пояснює Людмила Щедрива.

Ще одна особливість гри спортсменів з обмеженими можливостями - вони повністю піддаються емоціям.

«Якщо здорова людина грає спокійно і роздумливо, то ці грають на емоціях, вони не думають зовсім. Як діти», – пояснює головний тренер БК «Інваспорт».

Серед собі подібних «Інваспорт» досягає успіху. Представляючи збірну України на дифлімпійських іграх команда виборола срібло. Зараз же ж готуються до чергових Ігор у Туреччині.

А львів’янки спокійно завершили поєдинок другого туру Вищої ліги перемогою – 71:50. І уже цими вихідними налаштовуються обіграти «Чайку-ДЮСШ-Бердянськ» . У суботу матч розпочнеться о 12:00, у неділю – о 10:00 у залі ОДЮСШ на вулиці Самчука, 8.