На працівників піцерії "Челентано" на вул. Городоцькій, 141 у Львові та власників цього приміщення здійснюють тиск, зокрема тиск чинить старший помічник прокурора Франківського району Львова. Львівські бізнесмени, власники цієї піцерії, звертаються до влади та прокурора області та просять захистити їхній бізнес. Про це сьогодні, 16 січня, на прес-конференції зазначила співзасновник піцерії "Челентано" на вул. Городоцькій, 141 Анна Гера.
"Ми намагалися створити свій бізнес, для створення якого взяли кредит, заклали квартиру, працювали. А тепер хтось хоче забрати це у нас. Ми стверджуємо, що це рейдерська атака", - запевнила Анна Гера.
За її словами, піцерія функціонує протягом 1,5 року. Відповідні дозволи та погодження на функціонування цього закладу від Франківської адміністрації, санепідемстанції, органів пожежного нагляду та інших служб були зроблені ще до початку діяльності піцерії на вул. Городоцькій, 141. Попри це, на підставі непоодиноких протестів прокуратури Франківського району, санепідемстанція, органи пожежного нагляду, Франківська райадміністрація протягом тижня відкликала свої підписи та дозволи щодо діяльності піцерії "Челентано" на вул. Городоцькій, 141. "Ніяким законодавчим актом не передбачено відкликання своїх підписів", - зазначив юрист Андрій Зубач.
"Неоднозначні дії робить старший помічник прокурора Франківського району, яка скасовує свідоцтво на право власності приміщення, оскаржуючи рішення міської ради про передачу цього приміщення із державної влади у міську ще 1987 року", - власник приміщення на вул. Городоцькій, 141 Олег Наставський.
Аби захистити свої інтереси, робочі місця (у закладі працює близько 20 осіб) та відстояти право на законну діяльність закладу, керівництво цієї піцерії звернулася до суду. Судова тяганина щодо правомірності функціонування закладу "Челентано" триває дотепер.
Однак учора, 15 січня, представники МНС із працівниками міліції та старшим помічником прокурора Франківського району прибули у приміщення піцерії "Челентано" на вул. Городоцькій, 141 для його закриття.
"Такі дії суперечать чинному законодавству: право закривати приміщення в Україні мають представники Державної виконавчої служби. Незважаючи на це, працівники МНС намагалися без відповідних дозволів та погоджень вимкнути рубильник та припинити електропостачання приміщення піцерії "Челентано". Адміністрація піцерії надала працівникам МНС, міліції та старшому помічнику прокурора постанову про відкриття виконавчого провадження щодо забезпечення позову, згідно якого було заборонено до вирішення спору в суді усім органам влади припиняти роботу цього закладу. Окрім того, за 15 років моєї практики - я вперше зустрівся з тим, що на закриття закладу з’явилася старший помічник прокурора Франківського району", - зазначив Андрій Зубач.
Незважаючи на документи, заклад, попередньо вигнавши відвідувачів піцерії, закрили і опечатали разом із Анною Герою та іншими працівниками піцерії. "Яким чином ми могли вийти з приміщення? Лише зірвавши "опечатування", тому ми телефонували у різні установи, в тому числі в МНС. Пішла зворотна реакція, нас "розпечатали", але запевнили, що через 2-3 дні все одно прийдуть і опечатають заклад", - додала Анна Гера.