Львівські хокеїсти програли донецьким 2:3

12:13, 5 січня 2012

Львівські «Леви» в межах 27-го туру регулярної першості Професійної хокейної ліги на домашній арені в Новояворівську зазнали поразки від чинного володаря титулу донецького «Донбасу».

Перший період підопічні Дениса Булгакова, як і в попередній зустрічі з «Компаньон-Нафтогазом», провалили. В атаці у львівської команди практично нічого не виходило, а помилки в захисті двічі призвели до пропущених шайб. На 7-й хвилині «Леви», не реалізувавши чисельну більшість і не встигли завадити Німенку вдало зіграти на добиванні. А ще за сім хвилин львів’яни пропустили гол, коли мали на майданчику на одного гравця менше, - повідомляє прес-служба ХК „Леви”.

З перших секунд другої 20-хвилинки «Леви» пішли вперед і вже на 23-й хвилині матеріалізували свою ігрову, а в той момент і чисельну перевагу. Капітан команди господарів Гнітько вкотився в зону суперника лівим флангом і невідпорно кинув у дальній кут. Скоротивши рахунок до мінімуму, «Леви» продовжили тиск на ворота «Донбасу», але незадовго до другої перерви дозволили Анікєєву вискочити на очне побачення з своїм кіпером. Американський легіонер «Левів» програв ближній бій нападнику донеччан.

Третій період пройшов у безперервних атаках львів’ян, про повну перевагу яких найкраще свідчить співвідношення кидків по воротах суперника – 21 проти 6. Однак мети досяг лише кидок Мошкарьова за півтори хвилини до закінченя основного часу гри. Денис Булгаков тут же взяв тайм-аут, замінив воротаря на шостого польового гравця, але рахунок до фінальної сирени залишився незмінним – 2:3 на користь «Донбасу».

Це четверта поразка львів’ян у регулярній першості від донеччан. Але кожен раз перевага суперника стає на одну шайбу меншою – 0:4, 2:5, 3:5 і ось тепер 2:3.

«Леви» (Львів) – «Донбас» (Донецьк) – 2:3 (0:2; 1:1; 1:0). 4 січня.

Шайби закинули:0:1. Німенко (Благой, 6:40); 0:2. Анікєєв (Благой, Борисенко, 13:20 – у більшості); 1:2. Гнітько (Панченко, Янченко, 22:30 – у більшості); 1:3. Анікєєв (Расулов, Благой, 36:36); 2:3. Мошкарьов (Гнітько, Янченко, 58:39).