Львівські «Карпати» на виїзді перемогли вінницьку «Ниву»

Львів’яни залишаються на 4 місці турнірної таблиці Другої ліги

16:24, 25 вересня 2021

ФК «Карпати» у виїзному матчі перемогли «Ниву» з Вінниці з рахунком 2:1. Це вже сьома перемога львів’ян у Другій лізі.

Рахунок у матчі на 10 хвилині відкрили господарі поля: гол забив Артур Загорулько. У другій половині першого тайму «Нива» залишилася в меншості: півзахисника Ігоря Маляренка вилучили за удар ногою в голову карпатівцю Сергію Сімініну, якому після цього довелося голову забинтувати. Відтак «Карпати» у другому таймі використали свою чисельну перевагу та забили два м’ячі: на 67 хвилині відзначився Денис Кожанов, а на 73-ій – Максим Гуменюк.

Після нинішньої перемоги львівські «Карпати» надалі залишаються на 4 сходинці групи А Другої ліги з 21 очком. Водночас «Нива» лишається на 5 місці з 16 очками, проте її положення може змінитися, адже всі інші команди ще не зіграли свої матчі 10 туру.

Загалом львівські «Карпати» провели дев’ять матчів (у першому турі львівський клуб не брав участі), у яких здобули сім перемог. Програли львів’яни двічі – ЛНЗ з Черкас та вишгородському «Діназу», клубам, які зараз займають друге та третє місце турнірної таблиці.

У наступному турі «Карпати» зустрінуться з лідером турнірної таблиці – київським «Лівим берегом», який виграв усі свої попередні матчі. Гра відбудеться 2 жовтня у Львові.