Львівські «Карпати» на виїзді програли «Севастополю»

23:40, 31 серпня 2013

У восьмому турі української Прем’єр-ліги, граючи на виїзді, львівські «Карпати» поступились «Севастополю» з рахунком 0:1. «Карпати» боролись весь матч, але так і не змогли зламати оборону суперника.

Перший по-справжньому небезпечний момент біля воріт «Карпат» відбувся на 17 хвилині. Півзахисник господарів Андрій Карноза пробив, але влучив в перекладину. М’яч відбився, впав на лінію воріт, а потім вилетів у поле. «Карпати» грали впевнено і позиційно грамотно. Швидкості були не дуже високими, до перерви темп знизився, але вболівальники не нудьгували. Команди створювали моменти та самовіддано боролися за кожен м’яч.

На 36 хвилині «карпатівець» Валерій Федорчук налетів на суперника перед своїм штрафним майданчиком. Суддя призначив стандарт, а півзахисник господарів Костянтин Ярошенко майстерно пробив, але «Карпати» знову виручив каркас воріт. Цього разу за «зелено-білих» вступилась стійка.

На початку другого тайму господарі «проспали» атаку «Карпат» на правому фланзі, але півзахисник Олег Голодюк змарнував момент і пробив мимо воріт.

Гол-красень забив футболіст «Севастополя» бразильський півзахисник Фарлей на 53 хвилині матчу. Сильним ударом з відскоком від газону з 20-ти метрів хавбек вивів «Севастополь» вперед 1:0. «Карпати» стрепенулись і одразу мали шанс відігратися, але не вдалося. На 63 хвилині «Леви» мали момент після кутового, але карпатівець пробив повз ворота. Гості посилили пресинг і перехопили ініціативу. «Севастополь» своєю чергою почав вибудовувати оборонні редути, але за першої кращої можливості вибігав в контратаки.

Фарлей знову класно пробиває по воротах «Карпат» на 78 хвилині. Але кіпер львів’ян на місці. Під кінець матчу команди почали грубо фолити. За весь матч суддя показав 6 жовтих карток. Чотири з них – «карпатівцям». Футбол закінчився з рахунком 1:0 на користь «Севастополя».

Наступний матч «зелено-білі» зіграють вдома, з чемпіоном України сезону 2012/13 донецьким «Шахтарем».

Нагадаємо, що в першому турі «Карпати» програли «Ворсклі» з рахунком 0:2, зіграли внічию з донецьким «Металургом» 1:1 та в третьому турі вдома поступились київському «Арсеналу» 0:2. Також були нічиї 1:1 з маріупольським «Іллічівцем», 0:0 з луганською «Зорею», і 1:1 з луцькою «Волинню». В сьомому турі Перм’єр-ліги «Карпати» перемогли ужгородську «Говерлу» 1:0.

Додамо, що львівські «Карпати» до цього туру перебували на 10 місці турнірної таблиці. А в минулому 7-мому турі української Прем’єр-ліги «леви» здобули першу перемогу у цьому сезоні.