Львівські «Карпати» обіграли чернівецьку «Буковину»

Львів'яни перемогли з рахунком 2:1

18:36, 11 вересня 2021

Львівські «Карпати» перемогли чернівецьку «Буковину» з рахунком 2:1. Матч 8 туру Другої ліги відбувся у суботу, 11 вересня, на стадіоні у Чернівцях.

Рахунок відкрили львів'яни. У першому таймі, на 36 хвилині матчу, гол забив карпатівець Владислав Приймак. У другому таймі також першою забила гол львівська команда. А саме на 78 хвилині м'яч у ворота буковинців забив півзахисник «Карпат» Амбросій Чачуа.

«Буковина» спробувала відігратися, але їм вдалося забити тільки один гол у ворота суперників. На 88 хвилині гри це зробив 22-річний Артур Орнат.

Таким чином «Карпати» здобули перемогу з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що оновлений ФК «Карпати» розпочав свої виступи в професійному футболі лише цього року. Юридично клуб створили торік, і один сезон він відіграв в аматорському чемпіонаті. У липні команда отримала від фанатів історичний логотип та заявилася в Другу лігу. Тепер львів'яни продовжують боротьбу за вихід у Першу лігу.