Львівські «Карпати» оскаржуватимуть скандальне суддівство у матчі з «Динамо»

6 вересня

Львівські «Карпати» звернулися до президента ФФУ Андрія Павелка, а також до КДК ФФУ та до Комітету арбітрів ФФУ зі звернення про упереджене, на їх думку, суддівство з боку Олександра Дердо у матчі з «Динамо». Нагадаємо, у цій грі «зелено-білі» неочікувано перемогли 0:2.

Проаналізувавши матч та, зокрема, 4 епізоди (вилучення Мегреміча, удар ліктем Кадара в обличчя Гуцуляку, призначений штрафний за «фол» Ербеса на Шапаренку, попередження Бурді за відмашку), що трапилися по перерві, ФК «Карпати» вважає, що дії головного арбітра поєдинку Олександра Дердо у другому таймі мали упереджений характер, йдеться в повідомленні на сайті клубу.

«Залежно від їхнього рішення (президента ФФУ, КДК ФФУ та Комітет арбітрів ФФУ, – ZAXID.NET) ми будемо вже відповідно реагувати. Не виключено, що дуже агресивно. Зв'язків та ресурсів у європейському футболі у мене, повірте, вистачить», – заявив віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук.

Відтак у клубі вимагають скасувати вилучення захисника Аді Мегреміча, та «встановити факт упередженого арбітражу зі сторони Олександра Дердо та застосувати до нього санкції, передбачені Дисциплінарними правилами ФФУ за вчинення ним дисциплінарного проступку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал
На Закарпатті склав мандат депутат районної ради, у якого знайшли угорський паспорт
Не схильний до діалогу
Суд наклав арешт на майно Володимира Омеляна
У НАБУ назвали фейком інформацію встановлення «жучків» у кабінеті Холодницького
З’явилося відео, як у Береговому українцям видають угорські паспорти під клятву та шампанське