Львівські «Карпати» оскаржуватимуть скандальне суддівство у матчі з «Динамо»

6 вересня

Львівські «Карпати» звернулися до президента ФФУ Андрія Павелка, а також до КДК ФФУ та до Комітету арбітрів ФФУ зі звернення про упереджене, на їх думку, суддівство з боку Олександра Дердо у матчі з «Динамо». Нагадаємо, у цій грі «зелено-білі» неочікувано перемогли 0:2.

Проаналізувавши матч та, зокрема, 4 епізоди (вилучення Мегреміча, удар ліктем Кадара в обличчя Гуцуляку, призначений штрафний за «фол» Ербеса на Шапаренку, попередження Бурді за відмашку), що трапилися по перерві, ФК «Карпати» вважає, що дії головного арбітра поєдинку Олександра Дердо у другому таймі мали упереджений характер, йдеться в повідомленні на сайті клубу.

«Залежно від їхнього рішення (президента ФФУ, КДК ФФУ та Комітет арбітрів ФФУ, – ZAXID.NET) ми будемо вже відповідно реагувати. Не виключено, що дуже агресивно. Зв'язків та ресурсів у європейському футболі у мене, повірте, вистачить», – заявив віце-президент ФК «Карпати» Олег Смалійчук.

Відтак у клубі вимагають скасувати вилучення захисника Аді Мегреміча, та «встановити факт упередженого арбітражу зі сторони Олександра Дердо та застосувати до нього санкції, передбачені Дисциплінарними правилами ФФУ за вчинення ним дисциплінарного проступку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині
Кількадесят активістів «Авто Євро Сили» розпочали акцію протесту біля львівської мерії
Під Одесою до берега прибило баржу з п'ятьма мільйонами пачок контрабандних сигарет
Люди миру
Браконьєри вирубують ліс на території майбутнього національного парку. Відео з дрона
Головні новини Львова за 19 листопада
У Винниках відкрили удосконалену транспортну розв’язку без лівих виїздів
«Авто Євро Сила» оголосила блокування доріг по всій Україні. Онлайн-карта блокпостів