Львівські «Карпати» почали новий сезон

19:44, 17 липня 2017

Розпочався новий сезон УПЛ. Матч-відкриття проходив у Львові, де «Карпати» приймали «Зірку» з Кропивницького. Після тривалої паузи «Карпати» повернулися на старий стадіон «Україна», проте вже з новими гравцями, новим тренерським штабом та новими завданнями на сезон.

Напередодні старту футбольного сезону «зелено-білі» презентували своїх новачків. Форму львівського клубу вперше одягли восьмеро гравців. П’ятеро із них ‒ легіонери. Найгучніше ім’я ‒ Себастьян Рібас. Екс-гравець «Інтера» та «Монако» перейшов у «Карпати» з другого дивізіону чемпіонату Мексики.

Виконавчий директор Даріо Друді вручив іменні футболки Федеріко Перейрі, Олександру Осману, Маріо Аркесу, Роману Дебелку, Ґуідо Кортеджано, Хорхе Карраскалю, Себастьяну Рібасу та Юрію Ткачуку. Також він пообіцяв вболівальникам, що команда покаже хороший футбол: «Сподіваюся, що ті люди, що сьогодні прийшли, будуть нас підтримувати. І команда намагатиметься зайняти якомога вище місце, бути кращою. Ми будемо атакувати, показувати гостру гру».

Похід за медалями оновлені «Карпати» почали уже минулої неділі матчем проти Кропивницької «Зірки». Трибуни стадіону «Україна», на якому зелено-білі проводитимуть домашні матчі сезону, зайняли майже вісім тисяч львів’ян.

Господарі активно розпочали матч і вже на 5-й хвилині вийшли вперед: гол на рахунку Амбросія Чачуа. На 37-й хвилині гості з пенальті зрівняли рахунок. У другому таймі гострих моментів майже не було, тож рахунок так і не змінився. Нічия ‒ 1:1.

Втім, такий результат не розчарував вболівальників.

«Хотілось трошки краще, відверто кажучи. Ну але маємо те, що маємо. Сезон тільки розпочинається, надіюся, що у нашої команди все попереду», ‒ додає Володимир, який уболіває за «Карпати» з дитинства.

Наразі львів'яни займають третю позицію у турнірній таблиці. Щоправда, лідери українського футболу своїх матчів ще не проводили. Наступної неділі підопічні Наварро прийматимуть полтавську «Ворсклу».