Львівські «Карпати» оприлюднили інвестиційно-патріотичний проект «Народної команди». У ньому включена концепція розвитку інфраструктури території стадіону «Україна». Але також тут описано і створення навколо клубу інвестиційного та спортивного проекту.
«ФК «Карпати» фактично пропонує створення одного з центрів економічного зростання Львівщини. Центру, навколо якого бізнес, об’єднуючись, отримає змогу самостійного ефективного розвитку. Проект «Народна команда «Карпати» – це не лише проект, пов’язаний з футболом, а фактично один з проектів, покликаний забезпечити перетворення Львівщини на потужний освітній, науковий, спортивний та бізнесовий центр. Важливим моментом у реалізації проекту є поштовх для виходу місцевих підприємств на європейські та азійські ринки. Загальновідомим є інтерес до інвестицій у європейський футбол з боку компаній Китаю, Саудівської Аравії, Бахрейну, Катару, Малайзії тощо», – йдеться в представленому проекті.
Щодо спортивної складовою, то «Карпати» й надалі хочуть займатися «вихованням і підготовкою власних, доморощених талантів, найбільш здібних дітей з усієї Західної України. […] Одна з головних спортивних задач менеджменту Народної команди – налагодження безперервного процесу зростання яскравих футболістів, які б приносили користь клубу та збірній України, а на піку своєї трансферної вартості переходили б до європейських грандів». Як приклад наводяться голландські клуби, які працюють за такою схемою.
Особливої уваги слід приділити на ймовірне об’єднання трьох львівських клубів в один.
«Сьогодні Львів у професійному футболі представляють одразу три клуби – ФК «Карпати», ФК «Львів» та ФК «Рух». Шануючи своїх суперників та вітаючи конкуренцію, «Карпати» мають свій погляд на розвиток футболу в місті. На наше глибоке переконання, якщо об’єднати ресурси і можливості усіх трьох клубів навколо бізнес-моделі, запропонованої вище, а можливо, долучити до неї й інших потужних бізнесменів, усі учасники від цього лише виграють. Абсолютно неважливо при цьому, хто де-юре керуватиме клубом – модель співволодіння та корпоративного ухвалення стратегічних та поточних рішень можна детально прописати і затвердити. Головне при цьому, що Західна Україна отримає настільки потужний клуб, який вже незабаром претендуватиме на першість у внутрішньому чемпіонаті, і стане грізною силою на європейському рівні», – переконані автори проекту.
Щодо стадіону, то клуб хоче реконструювати стадіон «Україна». Цей проект був представлений раніше. Місткість трибун може буде зменшено до 15 тис. глядачів (зараз – 28 тис. глядачів). Натомість там будуть реабілітаційний центр для спортсменів-професіоналів, заклад харчування, офісні приміщення футбольного клубу «Карпати», клубна спортивна школа, клубний музей, готель, спортивні зали для занять аеробікою, фітнесом, іншими спортивними видами масового напрямку, лікувально-процедурні приміщення, масажні, сауни, зал для ігрових видів спорту з трибунами на 1000 глядачів, заклади громадського харчування, банкетні зали, розважальні клуби, сувенірні магазини тощо.
Також клуб хоче також розбудувати так звані «верхні поля» на вул. Липова Алея. Там планується побудувати квиткові каси, готель на 80-100 місць, дитячий садок для дітей персоналу та працівників комплексу стадіону. Також передбачено реконструкцію тренувальних полів з роздягалками для спортивної школи клубу та юнацьких команд. Окрім цього, для масового спорту передбачається розміщення футбольних міні-полів та тенісних кортів.
Окремою складовою концепції розвитку інфраструктури ФК «Карпати» є масштабна реконструкція стадіону «Прогрес» на вул. Януша.
У клубі не називають бюджет команди, і скільки доведеться витратити та такий проект. Єдина цифра. Яка наводиться, це те, що мінімальна сума, яка необхідна клубу для виступів у єврокубках – 25-30 млн доларів.