Львівські «Карпати» розпочали сезон з поразки

22:45, 14 липня 2013

Львівські «Карпати» вдома поступились полтавській «Ворсклі» з рахунком 0:2. Автогол футболіста «Карпат» на 22 хвилині зустрічі, пропущений гол на початку другого тайму, невпевнена гра в захисті та гарячкові дії в нападі. Перша гра «Карпат» у новому сезоні закінчилась під свист уболівальників.

Після двох поспіль провальних сезонів керівництво клубу вирішило змінити обличчя команди і в час літнього міжсезоння виставило на трансфер одразу 19 футболістів. Тому до першого матчу в новому сезоні «Карпати» підійшли провівши серйозні кадрові ротації та з новим підходом до нарахування зарплат.

То ж, цього року, в складі «Карпат», ми не побачимо колоритного футболіста Ігора Кополовця, він повернувся до ужгородської «Говерли». А також «душу» команди та незмінного капітана «зелено-білих» впродовж минулих років Ігора Худоб’яка. Футболіст перейшов у російський клуб «Ростов».

Щодо ситуації на полі, то перший небезпечний момент біля воріт «Ворскли» відбувся на 9 хвилині зустрічі. Після подачі кутового новий капітан команди півзахисник Андрій Ткачук, з двох метрів, не влучив головою в пусті ворота.

Невдовзі, гол у свої ворота на 22 хвилині отримали «Карпати». Дебютант львів’ян Андрій Савченко, у боротьбі з півзахисником Олегом Міщенком, оформив автогол. Загалом перший тайм видався напруженим для обох команд, було багато силової боротьби. Попри те, що «Карпати» вели себе активніше, намагалися проводити позиційні атаки на ворота суперника, але перший тайм закінчився за рахунку 0:1 на користь «Ворскли».

На початку другого тайму «Карпати» знову пропустили, хоча одразу мали шанси відігратися. Андрій Савченко намагався реабілітуватись через автогол і пробивав небезпечно з далеку. В середині другого тайму «Карпати» пішли вперед, а «Ворскла» почала розривати захист львів'ян контратаками.

Матч закінчився за рахунку 0:2 на користь «Ворскли»

Нагадаємо, що лише місяць тому львівські «Карпати» отримали нового тренера. Ним став український фахівець Олександр Сєвідов, який раніше очолював ужгородську «Говерлу».