Львівські «Карпати» сенсаційно перемогли лідера Другої ліги

«Лівий берег» зазнав першої поразки в сезоні від львів'ян

19:04, 2 жовтня 2021

Львівський футбольний клуб «Карпати» завдав поразки лідеру групи А Другої ліги київському «Лівому берегу». Матч у Львові завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Для «Лівого берега» це перша поразка в сезоні – усі попередні 9 матчів кияни виграли.

Перший гол у ворота киян забив Владислав Приймак у компенсований час першого тайму. Подвоїв рахунок на 60 хвилині лідер львівського клубу Денис Кожанов.

Після нинішньої перемоги «Карпати» з 24 очками вийшли на друге місце в групі А. Львів’яни залишили позаду вишгородський «Діназ», який поступився «Епіцентру» з Дунаївців, та ЛНЗ з Черкас, що пропускає 11 тур. І ЛНЗ, і «Діназ» мають по 22 очка.

Загалом львівські «Карпати» провели десять матчів (у першому турі львівський клуб не брав участі), у яких здобули вісім перемог. Програли львів’яни двічі – ЛНЗ та «Діназу». Наступний матч «Карпати» проведуть на виїзді проти «Епіцентру» вже 6 жовтня.