Львівські «Карпати» втримали нічию у Донецьку

10:00, 21 липня 2013

За рахунку 1:1 завершився матч другого туру чемпіонату України з футболу між донецьким «Металургом» та львівськими «Карпатами». Активні дії «зелено-білих» в першому таймі та нервовий футбол «левів» у другій половині зустрічі, примусили львівських фанів понервувати за своїх улюбленців.

У першому таймі футболісти «Металурга» вели себе доволі стримано та грали злагоджено, хоч і без особливих агресивних дій на ворота «Карпат». «Леви» розпочали активно, але було багато браку в передачах.

«Екшн» розпочався в другому таймі. На 49 хвилині «Металург» забив гол, але через порушення правил його не зарахували. А вже на 66 по справжньому святкували «Карпати». Гладкий головою переправив м’яч у сітку воріт донецького «Металурга». Донеччани з відповіддю не забарились. На 74 хвилині зустрічі, після «пожежі» в штрафному майданчику львів’ян, Димітров з близької відстані, розстріляв молодого голкіпера «зелено-білих» Підківку. Через кілька хвилин Моралес вискакував на «побачення» з Підківкою, але суддя зафіксував офсайд.

На 90 хвилині від поразки «Карпати» врятувала перекладина. І знову бив Моралес. До кінця залишалось ще 2 додані хвилини і за цей час вболівальники «левів» пережили ще один «валідольний» момент. Воротар львів’ян помилився на виході, але удар донецького футболіста заблокував Зеньов.

Поєдинок закінчився з рахунком 1:1.

На загал тренери команд задоволені грою своїх підопічних: «Ми заробили очко в матчі з сильною командою, учасником єврокубків»,- сказав наставник «Карпат» Олександр Севідов. «Скажу чесно, гра мені сподобалася. Була бойова гра на важкому полі»,- додав тренер донеччан Юрій Максимов після поєдинку. Цитує обох офіційний сайт ФК «Карпати».

Наступний матч «Карпати» зіграють вдома 27 липня з київським «Арсеналом».

«Карпати» розпочали футбольний сезон 2013/14 з домашньої поразки полтавській «Ворсклі».

Нагадаємо, що за словами генерального директора «Карпат» Ігоря Дедишина, клуб вже цього сезону може стати самоокупним. У минулому сезоні львівські «Карпати» заплатили 1,5 млн. грн штрафів.

Нагадаємо, що раніше ФФУ зобов'язала львівські "Карпати" виплатити 600 тис. євро іспанському півзахисникові Крістобалю Маркесу. Окрім того, після двох поспіль провальних сезонів керівництво клубу вирішило змінити «обличчя» команди і в час літнього міжсезоння виставило на трансфер одразу 19 футболістів. Тому до першого матчу в новому сезоні «Карпати» підійшли із серйозними кадровими ротаціями та по-новому нараховуючи зарплати.