Львівські «Карпати» з рахунком 5:0 програли столичному «Динамо»

ФК «Динамо» наразі одноосібно очолив турнірну таблицю

21:58, 29 липня 2017

У третьому турі чемпіонату України з футболу «Динамо» у Києві розгромило львівські «Карпати». Про це повідомляє «Еспресо».

«Динамо» відкрило рахунок на 8-й хвилині, коли Віталій Буяльский забив з передачі з правого флангу від Андрія Ярмоленка.

На 55-й хвилині перевагу киян збільшив Віктор Циганков, який розстріляв ворота з меж штрафного майданчика. У підсумку 19-річний хавбек зробив хет-трик. Ще один гол на рахунку Дьємерсі Мбокані, який відзначився у третьому поспіль матчі за киян.

«Динамо» перемогло 5:0, набрало дев’ять очок та одноосібно очолило турнірну таблицю прем'єр-ліги.

Головний конкурент команди Олександра Хацкевича – «Шахтар», сьогодні на останній хвилині матчу вирвав перемогу у «Сталі».